Co byste o nás možná chtěli vědět

Přijďte si to ověřit.

Podobně jako část našich klientů jsme celkem malá firma. Jako jiní účetní stavíme na osobním vztahu s vámi. Na oboustranné důvěře. Víme, že naše budoucnost a prosperita závisí na té vaší. 

Korektně vedené účetnictví může k úspěšné budoucnosti výrazně přispět. 

Co je vlastně to "účetnictví"

Vy říkáte "účetnictví". My taky. Ve skutečnosti:

  • Předcházíme problémům s úřady.
  • Zjednodušujeme zpracování informací a umožňujeme je lépe využívat.
  • Pomáháme vám vyhýbat se podnikatelským rizikům.

Jediná cesta, jak si ověřit, co skutečně získáte, je vyzkoušet to.

Naše historie - specializace na podvojné účetnictví

Jsme tady déle než aktuální Česká republika. Hned po listopadu 89 bylo jasné, že nově vznikající firmy budou potřebovat administrativní a ekonomické služby. Po počáteční snaze vést i jednoduché účetnictví jsme se rozhodli, že se specializujeme - na právnické osoby s podvojným účetnictvím.

Používané technologie

Po zkušenostech s mnoha programy na vedení ekonomických agend jsme se rozhodli pro nezávislost. Navázali jsme spolupráci se špičkovými vývojáři a analytiky. Podmínkou bylo, že rozumí právě podnikové ekonomice a struktuře údajů v účetnictví a souvisejících agendách. Výsledkem je vlastní informační systém, který dramaticky zefektivňuje naši práci a nabízí špičkovou funkčnosti i vám.

Pro podporu zpracování daní využíváme TaxEdit - funguje skvěle.

Znalosti

DELFY návštěvnost - zájem o metodiku účetnictvíNa webu delfy.cz budujeme rozsáhlou metodiku pro vedení účetnictví. Pravda, nebyl to úplně úmysl, ale stali jsme se tak autoritou na řešení účetních a daňových problémů. Web navštěvuje měsíčně průměrně přes 5 tis. uživatelů. Převážně z řad naší konkurence. Je to signál, že tomu, co děláme, skutečně rozumíme. Proto snadno převezmeme vaše účetnictví. Pomůžeme odstranit příčiny vzniku chyb. Vypořádáme se se skrytými hrozbami.

Ceny

Všichni víme, že ceny vznikají na trhu. Naše služby jsou v poměru výkon/cena srovnatelné nebo výhodnější než konkurenční. Abychom vám mohli říci, kolik budou naše služby stát, musíme nejdřív zjistit, jak komplikované transakce ve vašem provozu vznikají. Ceny nemají nic společného s náklady. Neplatíte za to, jestli něco děláme šikovně či zbytečně dlouho. Cenu služby si musíme dohodnout. Nastavit podmínky, za kterých platí. A potom se postaráme, abyste za těchto podmínek získali nejvyšší možný užitek.

Až si uděláme jasno v tom, co a jak pro vás je rozumné dělat, nabídneme lepší poměr výkon / cena než konkurence. Rozdíly v kvalitě služby detailně vysvětlíme. Záleží nám na vaší spokojenosti. Zkuste si ověřit, jak by to mohlo vyjít - za zeptání nic nedáte.

Rozumíte své práci

My také. Umíte to a děláte to poctivě. My také.

Vyžádat si kontakt

Když účetnictví, tak od Adama!